пятница, 22 января 2016 г.

Історія визначається фактами

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
З нагоди річниці Дня Соборності України в нашій бібліотеці для учнів 10 класів був проведений брейн-ринг «Історія визначається фактами». Його метою було розширити знання учнів про історію України, географію, народні звичаї, традиції та літературу.
В грі змагалися дві команди по 5 чоловік «Юні патріоти» (ЗШ №6) і «Краєзнавці» (СШ №7). Під час заходу команди виявляли свій інтелект, витримку, організованість, спритність у таких конкурсах як «Свято Соборності України», «Географічний», «Народознавчий», «Асоціативний», «Відео-гейм», «Далі, далі, далі…».
Обидві команди показали чудові знання, але перемога дісталася команді СШ №7 «Краєзнавці».

Сьогодні проблема соборності України, на жаль, є не менш актуальною. І саме тому важливо постійно поглиблювати знання молоді про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробуджувати зацікавленість до вивчення iсторiї та культурних надбань українців; виховувати глибоку повагу та любов до Батькiвщини.
Комментариев нет:

Отправить комментарий