среда, 12 апреля 2017 г.

Оформлена виставка – інсталяція «Писанка – сонце в долонях!» в бібліотеці –філії №2.

   Незабаром на землю зійде чудове свято Великодня –святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя. Саме цьому святу присвячена виставка – інсталяція «Писанка – сонце в долонях!», оформлена  в бібліотеці філії №2.


   Матеріали, представлені на виставці, знайомлять користувачів із традиціями святкування Великодня, розповідають про походження одного із важливих символів цього свята в Україні  писанку. Ви дізнаєтесь, що потрібно покласти у великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок та інших великодніх страв.
   Великдень - це великий день весняного оновлення природи, свято, що очищає людей, робить їх добрими та чуйними. У цей день люди йдуть до церкви відчути на собі красу і силу Божого благословення. Вони приносять до церкви свою любов, віру і надію, святять паски, писанки і крашанки, що є символом життя на землі.

Великдень усіх на гостини просить,
Малює сонце полотно небес,
І писанку, як усмішку підносить.
   Напередодні свята маленькі відвідувачі бібліотеки озброїлися писачками. Кожен, хто вміє тримати в руках писачок, зміг перевірити свої мистецькі здібності та підготуватись до Великодня самостійно. Варто лише захотіти! В читальному залі бібліотеки розпочалась робота по розпису власноруч паперових писанок. Погодьтеся, що поле для діяльності на такому яйці – значно ширше, справжній полігон для фантазій! Найкращі роботи бібліотекарі відрекомендували на виставку. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду.

Комментариев нет:

Отправить комментарий