среда, 21 июня 2017 г.

Літній блокнот туриста «Колесимо по світу»

   Літо впевнено і швидко вступає у свої права. З кожним днем сонечко все тепліше пригріває, дерева вкрилися свіжими яскравими листочками, птиці радіють теплу. Отже скоро довгоочікувана відпустка. Прийшов час зробити паузу. Планову відпустку завжди хочеться провести весело і корисно. А щоб очікувані емоції були отримані, необхідно попередньо потурбуватися про вибір країни і місця в ній перебування.
   


   Коли ми збираємося у подорож, звичний темп нашого життя прискорюється. Багато що потрібно встигнути, багато запам'ятати і постаратися нічого не забути. У такій ситуації блокнот стає незамінним помічником. Саме бібліотека - філія №2 стане помічником у цьому питанні, адже для вас з 21 червня 2017 року відкрита виставка - подорож. Де відпочивати? Ми покажемо вам!


   У літньому блокноті туриста «Колесимо по світу» бібліотекарі зібрали довідкові журнальні замітки і статті з корисними порадами, що дають відповіді на питання, які найчастіше хвилюють туристів перед майбутньою подорожжю.

   Наш календар подорожей розповість про незабутній відпочинок біля моря, як вибрати тур, так щоб помилуватися місцевими визначними пам'ятками і добре відпочити .
   Взагалі, плануючи відпустку заздалегідь, знаючи яка країна стане об'єктом розгляду, можна почитати про її красоти у журналах та книгах, подивитися фото. Ви можете розраховувати на бібліотечну виставку, перегляд займе зовсім мало часу. Ви навіть не встигнете втомитися, адже все таке цікаве.


   Отже, в руках у вас ручка і блокнот для записів, читайте і вирішуйте, які з цих ідей підійдуть вам і вашій родині!
   Приємного вам відпочинку!

Комментариев нет:

Отправить комментарий